Запрошуємо представників малого та середнього бізнесу в Вінницькій, Івано-Франківській, Тернопільській, Хмельницькій, Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій, Херсонській, Миколаївській областях для подачі заявок на участь у тренінгу «Лізинг: особливості послуги та переваги для клієнта». Захід проводить Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України спільно з Проектом USAID "Трансформація фінансового сектору" та в співпраці з Асоціацією "Українське об'єднання лізингодавців"

tr1

Тренінг проводиться консультантом Проекту USAID "Трансформація фінансового сектору" Оленою Сухенко, яка має багаторічний досвід консалтингу в сфері фінансів, оцінки ризиків, кредитування та лізингу.

Даний тренінг буде зосереджений на практичних інструментах та прикладах залучення коштів для розвитку бізнесу малих та середніх підприємств, а тому буде корисним тим, кого цікавить наступне:

• Як оптимізувати грошові потоки та отримати обладнання для збільшення прибутку.

• Як отримати податковий кредит на 100% вартості при сплаті лише авансу?

• Що є вигідною альтернативою банківському кредиту?

• Новий інструмент фінансування, яким користуються 43% малого та середнього бізнесу в Європейському Союзі.

• Як отримати обладнання та мати привабливий баланс для банків?

Програма тренінгу:

1. Особливості лізингу.

2. Відмінність лізингу від кредиту.

3. Переваги для лізингоодержувачів.

4. Облік лізингу (інструкції для бухгалтера).

5. Огляд типових об’єктів лізингу:

 Лізинг легкових та вантажних автомобілів;

 Лізинг сільськогосподарської техніки;

 Лізинг обладнання.

Учасниками тренінгу можуть бути суб’єкти малого та середнього бізнесу: представники юридичних осіб та фізичні особи – підприємці.

Участь у тренінгу безкоштовна. Організатори забезпечують роздатковими навчальними матеріалами та харчування учасників

Критерії відбору: Ми шукаємо високо мотивованих керівників та бухгалтерів малого та середнього бізнесу, що мають бажання застосовувати на практиці знання та розвивати власний бізнес.

Організаційні деталі тренінгу будуть повідомлені зареєстрованим учасникам після закінчення терміну подачі заявок за два дні до початку заходу.

Заходи відбудуться:

06 березня 2018 року, початок об 10.00.
за адресою: м. Вінниця вул. Соборна, 68, Вінницька торгово-промислова палата.

Форма обов’язкової реєстрації: https://goo.gl/bGi4kn

 

13 березня 2018 року, початок об 10.00.
за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського 21 (Івано-Франківська обласна державна адміністрація) 7 поверх, актовий зал № 700. 

Форма обов’язкової реєстрації:  https://goo.gl/Lb6uma

 

14 березня 2018 року, час проведення з 10.00 до 14.00 за адресою: м. Тернопіль вул. М. Грушевського 8, (Тернопільська обласна державна адміністрація) зал 532. 

Форма обов’язкової реєстрації:  https://goo.gl/u72gwU

 

15 березня 2018 року, час проведення з 10.00 до 14.00 за адресою: м. Хмельницький, вул. Соборна, 55, Навчально-культурний центр “Побужжя” федерації профспілок області, конференц зала №2.

Форма обов’язкової реєстрації: https://goo.gl/mXuQfY

 

27 березня 2018 року, час проведення з 10.00 до 14.00 за адресою: м. Харків, пр. Московський, 122 Б, Харківська торгово-промислова палата, конференц зал.

Форма обов’язкової реєстрації: https://goo.gl/ZJYfR6

 

17 квітня 2018 року, час проведення з 10.00 до 14.00 за адресою: м. Дніпро (деталі проведення тренінгу буде повідомлено додатково на вашу електронну пошту після реєстрації за посиланням).

 

Форма обов’язкової реєстрації: https://goo.gl/5KFniv

 

18 квітня 2018 року, початок об 10.00.
за адресою: м. Запоріжжя (деталі проведення тренінгу буде повідомлено додатково на вашу електронну пошту після реєстрації за посиланням ).

Форма обов’язкової реєстрації:  https://goo.gl/hxiz3x

 

25 квітня, початок об 10.00.
за адресою: м. Херсон (деталі проведення тренінгу буде повідомлено додатково на вашу електронну пошту після реєстрації за посиланням ).

Форма обов’язкової реєстрації:  https://goo.gl/6Utp3M

 

26 квітня, початок об 10.00.
за адресою: м. Миколаїв (деталі проведення тренінгу буде повідомлено додатково на вашу електронну пошту після реєстрації за посиланням ).

Форма обов’язкової реєстрації:  https://goo.gl/opmXxM

 

Контактна особа: Василь Павлишинець Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (097) -937-88-66.