Міністерство аграрної політики та продовольства України спільно з оператором мобільного зв’язку «Київстар» планують у квітні цього року запустити тестову версію спеціального мобільного додатку для українських аграріїв, про це повідомляє прес-служба міністерства.

За інформацією Мінагрополітики цифрова платформа сповіщатиме: про ціни на продукцію і матеріали; інформацію про шкідників; основні новини аграрного сектора; дані про погоду і корисні поради. Інновація допоможе сільгоспвиробникам вести свій бізнес, миттєво дізнаватись про державні програми підтримки, отримувати консультації та інше.

«Актуальним питанням для Міністерства є своєчасне донесення до аграріїв детальної інформації про урядові програми підтримки. Для цього Мінагрополітики застосовує широкий спектр каналів комунікації. Новий мобільний додаток стане ще одним інструментом комунікації, зокрема, через наповнення блоку новин від Міністерства», — зазначив заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Віктор Шеремета.

Згідно повідомленню, Україна стане першою де побачать цей додаток.

«Для перевірки додатку, щодо зручності його використання буде створено фокус-групу із 50 користувачів. Аналіз результатів тестування планується використати в інших країнах Європи та Азії, адже Україна – перша країна, яка запроваджує таку digital-платформу аграріїв» —  наголосила прес-служба.

Також в міністерстві зазначили, що  із запуском тестової версії, на основі спільної роботи Мінагрополітики та «Київстар» будуть розроблятися додаткові функції мобільного додатку і вестиметься робота над його просуванням у віддалених місцевостях України.

1моб