Для представників бізнесу у Вінниці 6 березня відбувся тренінг «Лізинг: особливості послуги та переваги для клієнта». Тренінг був зосереджений на практичних інструментах та прикладах залучення коштів для розвитку бізнесу малих та середніх підприємств.

foto6

 foto3

Підприємці дізналися про особливості лізингу, відмінність його від кредиту та переваги для лізингоодержувачів.

Як розповіла тренер Олена Сухенко, яка має багаторічний досвід консалтингу в сфері фінансів, оцінки ризиків, кредитування та лізингу, лізинг надає реальну можливість бізнесу, особливо малому та середньому, оновлювати свої основні фонди, підвищувати конкурентоспроможність продукції, що випускається, знижувати податкові і оперативні витрати.

За словами експерти, на відміну від кредитування лізингова компанія надає в користування обладнання, автомобілі і техніку. У такому випадку клієнт може повернути, поміняти чи викупити товар.

«Значною перевагою лізингу є те, що це комплексна послуга, тому, крім фінансування, клієнт лізингової компанії отримує додаткові послуги, зокрема технічне обслуговування та страхування», - зазначила пані Олена.

За її словами, найчастіше предметом лізингу стають автомобілі, оскільки товар лізингова компанія може перепродати на вторинному ринку.

«Це зменшує фінансові ризики як для лізингодавця, так і для клієнта. Однак можна отримати лізинг й на ексклюзивні товари та обладнання», - розповіла тренерка.

Також під час тренінгу учасники отримали відповіді на питання:

Як оптимізувати грошові потоки та отримати обладнання для збільшення прибутку.

Як отримати податковий кредит на 100% вартості при сплаті лише авансу?

Що є вигідною альтернативою банківському кредиту?

Новий інструмент фінансування, яким користуються 43% малого та середнього бізнесу в Європейському Союзі.

Як отримати обладнання та мати привабливий баланс для банків?