ДрабывВідповідно Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та охорони навколишнього природного середовища та лист районної державної адміністрації, районна рада вирішила затвердити Програму розвитку дорадчої служби та дорадчої діяльності в Драбівському районі Черкаської області на 2016 - 2018 роки. Виконувати зазначену Програму депутати зобов’язали районну державну адміністрацію.

Проект Програми було розроблено Управлінням АПР Драбівської райдержадміністрації разом з Черкаською дослідною станцією біоресурсів НААН, Драбівською район- ною асоціацією фермерів і приватних землевласників. Відповідальним виконавцем програми визначено Громадську організацію «Черкаська обласна сільського- сподарська дорадча служба». На реалізацію Програми з районного бюджету буде виділено 35488,48грн.

Національна асоціація дорадчих служб звертається до донорських організацій підтримати таку ініціативу, та переконана, що це добрий приклад для наслідування іншими органами місцевої влади. Інна Дерій,директор ГО «Черкаська обласна сільськогосподарська дорадча служба»