Logo green grass

20 січня 2017 року Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України взяла участь у засіданні ГС «Українська мережа сільського розвитку», присвяченому розробці Пропозицій до проекту Середньострокового плану пріоритетних дій Уряду до 2020 року. Суть Пропозицій полягає у доповненні плану дій уряду пріоритетом «Стимулювання сільського розвитку».

Громадська спілка «Українська мережа сільського розвитку» - це об'єднання зусиль представників громадянського суспільства і академічної громадськості для відстоювання інтересів сільських жителів, донесення їх до влади та сприяння їх врахуванню і реалізації при виробленні та впровадженні соціально-економічної політики держави.

Включення пріоритету «Стимулювання сільського розвитку» до плану дій Уряду дасть поштовх до розвитку на селі малих і середніх фермерських господарств, урізноманітнення їх діяльності, а також зайнятості інших сільських жителів у неаграрній сфері, що сприятиме зміцненню економічної основи розвитку сільських громад.

Пропозиції ГС «Українська мережа сільського розвитку» до проекту Середньострокового плану пріоритетних дій Уряду до 2020 року передані Кабінету Міністрів України. Детальніше про це дивіться на сайті Мережі http://www.urdn.org/ за посиланням: http://urdn.org/propozicii-proekt-planu-dij-urjadu-2020//