29-30 березня 2018 року Група радників з впровадження державної регіональної політики в Україні Програми «U-LEAD з Європою» спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства України, Національною асоціацією сільськогосподарських дорадчих служб України, Департаментом агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації, Робочою групою з питань розвитку сільських територій Офісу підтримки реформ при Мінагрополітики у Львові провели cемінар «Практики сільського розвитку: сімейні ферми, кооперація, дорадництво та ОТГ».

004DSC02484

У роботі Семінару взяли участь заступник Міністра Аграрної політики та продовольства України Віктор Шеремета, Голова Львівської ОДА Олег Синютка, директори обласних департаменів агропромислового розвитку, науковці, представники проектів МТД, фермери та кооператори. В ході семінару обговорювалися питання держпідтримки аграрної галузі, ролі дорадництва у процесі використання коштів держпідтримки, регіональних програм підтримки аграрного сектору та дорадництва, сучасних викликів для малих виробників та кооперативів, та інших аспектів аграрного та сільського розвитку.

Учасники семінару ознайомились з роботою Оптового ринку сільськогосподарської продукції «Шувар», діяльністю Львівської аграрної дорадчої служби та послугами її лабораторії аналізу молока; відвідали офіс Кооперативного об’єднання «Рівноправність», сімейну молочну ферму родини Марії Лозової (с. Голосковичі Бродівського району Львівської області), об’єкти надання послуг сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Покрова»: пункт прийому молока та доїльну установку на пасовищі (с. Заболотці Бродівського району Львівської області), а також відвідали Заболотцівську ОТГ і зустрілися з керівництвом громади та сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Покрова». 

Більше фото Відео з семінару