sorochinska-yarmarkaКАЙДЗЕН Клуб в Україні спільно з проектом «Сорочинський ярмарок» та представниками українського бізнесу організовує відкритий семінар на тему: «Конкурентні моделі менеджменту: японська філософія КАЙДЗЕН».Дата: 23 серпня 2013р. (П’ятниця) Час: 10:00 – 14:00. Місце проведення: прес-центр Сорочинського ярмарку, с. Великі Сорочинці, Миргородський р-н, Полтавська обл.

На цьому семінарі виступатимуть з доповідями власники і ТОП-менеджери українських компаній, які пройшли стажування в Японії. Спікери ознайомлять учасників з основними поняттями, принципами та інструментами КАЙДЗЕН і розкажуть про практику впровадження концепції КАЙДЗЕН в своїх компаніях, труднощах та результатах втілення системи КАЙДЗЕН, а також про подальші перспективи.
На семінарі будуть розглянуті наступні питання:

- Управління виробництвом,
- Система 5S,
- Стандартизація,
- Система візуалізації,
- Створення доданої цінності для споживачів через постійний КАЙДЗЕН,
- Поліпшення технічного стану обладнання,
- Раціональна організація робочих місць.

Цільова аудиторія: керівники та власники підприємств, менеджери середньої ланки. З детальною програмою семінару можна буде ознайомитися на сайті КАЙДЗЕН Клубу в Україні www.kaizenclub.com.ua.

Семінар БЕЗКОШТОВНИЙ!

Щоб прийняти участь в семінарі потрібно зареєструватися, відправивши наступні дані на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.:ПІБ, компанія, посада, контактний телефон та e-mail.
Участь в семінарі зможуть прийняти тільки зареєстровані учасники!
Контактна особа: Ольга КОРНІЙЧЕНКО (044 406 81 13, 095 724 45 05