NAAASU-USAIDПрограма "Гранти для учасників програм обмінів" 2014
Відділ преси, освіти та культури Посольства США в Україні оголошує про початок програми для колишніх учасників програм обмінів на 2014 рік.
Метою програми "Гранти для учасників програм обмінів" є надання фінансової підтримки колишнім учасникам програм обмінів та стажування, що фінансуються урядом США, для реалізації проектів, спрямованих на розвиток демократичних перетворень, громадянської активності та проведення економічних реформ в Україні.
Учасники всіх програм обмінів та стажування, що фінансуються або фінансувались урядом США, включаючи такі агентства як Бюро з питань освіти та культури (ECA), Агентство США з Міжнародного Розвитку (USAID), Департамент сільського господарства США (USDA) та Програма обміну викладачами (FEP), Департамент торгівлі США (програма SABIT), мають право подавати проекти.
Заявки прийматимуться Комісією програми "Гранти для учасників програм обмінів" до 25 квітня 2014 року.
Детальна інформація про програму і заявка доступні тут: http://ukrainian.ukraine.usembassy.gov/uk/alumni.html
Запрошуємо Вас на презентацію програми «Гранти для учасників програм обмінів» 2014, що відбудеться у Київському ресурсному центрі для випускників (Американські ради, вул. Еспланадна 20, 6-й поверх,Київ), 12 квітня 2014 року, об 11:00.
Ви ознайомитеся з метою програми, темами проектів, вимогами до проектів і правилами оформлення заявки.
Без реєстрації! Просимо Вас перед заходом проглянути детальний опис програми, заявку і подумати про тему Вашого проекту. Ми постараємося відповісти на усі ваші запитання! Для цього, будь ласка, надішліть нам Ваші питання щодо програми та ідею проекту заздалегідь до 12 квітня на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.