Ресурси.jpgШановні підприємці!


Запрошуємо Вас взяти участь у семінарі «Фінансові інструменти та технічні рішення ресурсоефективного та чистого виробництва (РЕЧВ) для підприємств агропереробної галузі».
Мета семінару – обговорення нових механізмів залучення фінансових ресурсів для впровадження ресурсоенергоефективних заходів на підприємствах агропереробної галузі в рамках програми Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО). Програма спрямована на підвищення конкурентоздатності підприємств за рахунок раціонального використання ресурсів при одночасному зменшенні впливу на оточуюче середовище. Програму ЮНІДО в Україні виконує Центр ресурсоефективного та чистого виробництва.
Семінар відбудеться 11 червня 2014 року з 10:00 до 14:30 за адресою: м. Київ, проспект Перемоги № 37, Зала засідань адміністративної ради НТУУ «КПІ», корпус №6 (вхід до Державного політехнічного музею). Початок реєстрації о 9:30.
Додаткову інформацію можна отримати за тел. 044-406-80-62 (м. Київ) або електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
Додатки: Програма семінару та попередній перелік учасників семінару.
З повагою,
Директор Центру І.Л. Шилович