Банер2

 

 Вельмишановні пані і панове!

Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України 23-24 липня 2014 року проводить за підтримки проекту USAID АгроІнвест у співпраці з МБФ «Добробут громад» та іншими партнерами дводенний семінар-тренінг з підготовки регіональних інструкторів у сфері сільськогосподарської обслуговуючої кооперації.

До участі запрошуються представники органів влади, наукових установ, міжнародних та громадських організацій, що опікуються питаннями сільськогосподарської кооперації.

Слухачами семінару-тренінгу будуть представники департаментів агропромислового розвитку обласних державних адміністрацій та обласних дорадчих служб. У ІІ півріччі поточного року за методичної підтримки НАСДСУ будуть проводитись одноденні семінари-тренінги в регіонах з підготовки місцевих кооперативних інструкторів (для органів місцевої виконавчої влади, місцевого самоврядування, професійних організацій, сільськогосподарських товаровиробників тощо).

Одна із частин семінару-тренінгу називається «Час донорів: де взяти ресурси на підтримку СОК». Ми запрошуємо донорські організації, проекти міжнародної технічної допомоги поділитися власним досвідом підтримки кооперативного руху в України, розповісти про підтримку, яку вони надають кооперативам і як нею можуть скористатися кооперативи.

У рамках семінару-тренінгу також відбудеться Круглий стіл учасників семінару тренінгу із представниками СОК «Практичні аспекти створення та діяльності СОК, проблеми, шляхи вирішення».

Ми також запрошуємо донорські організації, проекти міжнародної технічної допомоги, а також представників кооперативів, які Ви підтримуєте долучитися до кола його учасників.

Місце проведення семінару: м. Київ, вул. Ломоносова, 18, Київський кооперативний інститут бізнесу і права. Їхати метро до станції «Васильківська». Від станції метро “Васильківська ” до Інституту - 5 хвилин.

ПРОГРАМА СЕМІНАРУ

Просимо підтвердити можливість участі у цих заходах відповідних фахівців не пізніше 18 липня 2014 року.

Впевнені, що наша співпраця дасть добрі результати.
З глибокою повагою
Президент Асоціації,

Р. Я. Корінець