Кооперація німецький досвід

 

Наразі в аграрному секторі України відбуваються глибокі реформи, в ході яких переважно страждають малі та середні сільськогосподарські підприємства, зокрема від обмеженого доступу до засобів виробництва та неефективної організації збуту продукції. Оскільки державна підтримка в найближчі роки імовірно буде обмеженою, цим підприємствам доведеться шукати шляхи самоорганізації та самодопомоги, щоб вижити в умовах жорсткої конкуренції з боку великих агрохолдингів.

З метою ознайомлення із позитивним німецьким досвідом у галузі кооперації та створення товариських об'єднань, проект «Німецько-український агрополітичний діалог», за погодженням з Міністерством аграрної політики та продовольства України, а також за підтримки Союзу учасників сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів України та Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України, запрошує Вас прийняти участь у даній конференції "Кооперація - шлях до підвищення ефективності: німецький досвід для України".

Просимо підтвердити Вашу участь до 29.10.2014 за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або по телефону +380-44-235-6327.

З повагою,

Фолькер Зассе, керівник проекту
Німецько-український агрополітичний діалог ( APD )
При Інституті економічних досліджень та політичних консультацій ( IER )

За підтримки: Федерального міністерства продовольства
i сільського господарства Німеччини

Адреса: Рейтарська 8/5 A, 01030 Київ
Телефон: +380-44-235-6327
Факс: +380-44-278-6336
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Веб-сайт: http://www.apd-ukraine.de/

 

 

ПРОГРАМА