Заставка

Семінар відбудеться у  Департаменті агропромислового розвитку Львівської облдержадміністраці (м. Львів, пр. В. Чорновола, 57, 5 поверх)

Початок о 14 годині.

Мета семінару: налагодження співпраці систем сільськогосподарського дорадництва, системи безоплатної правової допомоги, органів влади та недержавних організацій задля забезпечення доступу сільського населення до правової допомоги.

Семінар заплановано в рамках Проекту «Підвищення спроможності сільськогосподарських дорадчих служб щодо надання правової допомоги сільському населенню», що реалізується Національною асоціацією сільськогосподарських дорадчих служб України за підтримки Проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», який впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти за підтримки Уряду Канади Програмна ініціатива «Права людини та правосуддя» Міжнародного фонду «Відродження»

Теми семінару:

  • Потреби сільського населення у правових послугах та як їх задовольнити
  • Львівська аграрна дорадча служба та правове консультування сільського населення: стан та можливості для розвитку
  • Законодавство про безоплатну правову допомогу
  • Про Центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги
  • Практика та можливості взаємодії Центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги з недержавними організаціями та приватними особами

Організатори: Національна асоціаціясільськогосподарських дорадчих служб України та партнери - Стрийський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги,  Стрийська районна державна адміністрація, Благодійний фонд «Львівська аграрна дорадча служба», Департамент агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації