Кондитерська та крафтова продукція: Кращі агропрактики

Ресурсний онлайн центр

«Кращі АГРО практики для ММСП» BestAgro

Шановні пані та панове,

Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України (НАСДСУ) в рамках реалізації проекту «Кращі агропрактики для мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств (ММСП)» продовжує серію неформальних онлайн зустрічей (мітапів) з кращих практик у плодоовочевому секторі, секторі тваринництва, аквакультури, птахівництва (окрім курей), кондитерської та крафтової продукції.

Запрошуємо вас взяти участь у черговому онлайн мітапі за темою «Кондитерська та крафтова продукція: Кращі агропрактики», який відбудеться 15 лютого 2022 року о 10 годині онлайн (ZOOM-платформа).

Наталія Коваль – фермерка із Харківщини. Власниця ФГ «Юпітер». Займається вирощуванням корів та телят, за якими організувала особливий догляд. Також, пані Наталя започаткувала та успішно розвиває переробну галузь – виробництво крафтової та кондитерської продукції, а саме: молочні вироби з молока екстрагатунку, сири, вироби з борошна та кондитерську продукцію. Поділиться секретами власних розробок та ноу-хау, які дають можливість успішно розвивати власну справу. Також, фермерка розповість про успішний досвід реалізації ще одного проекту, ціль якого, за допомогою організованих екскурсій, показати всім бажаючим (дорослі, школярі, діти): як виготовляється продукція на фермі; як відбуваються основні процеси виробництва; як дбайливо ставляться на фермі до створення таких корисних, поживних продуктів; можливість скуштувати щойно вироблені продукти. В цьому, пані Наталя вбачає особливий, душевний підхід та внесок в розвиток свідомої культури споживання корисних продуктів власного, українського виробництва.  А також поділиться своїми планами щодо подальшого розвитку власного виробництва.

Ольга Бекєтова - сіті-фермерка із Одещини. Власниця господарства “Zelenna” - міська ферма по вирощуванню зелені. На господарстві розвинута потужна переробка - виробництво паст, соусів, масел та оцту з трав власного вирощування. Пані Ольга розповість про всі види діяльності, які започаткували та успішно розвивають. Поділиться секретами власних, дієвих технологій та практик. Зокрема, про технології управління за допомогою смартфона. А також розповість про впровадження та успішну діяльність торгового майданчика для локальних фермерів. Поділиться планами розвитку господарства на майбутнє.

До участі у мітапі запрошуються фермери, представники центральних та місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, аграрних професійних організацій/асоціацій, закладів аграрної науки та освіти, дорадчих служб та аграрних консалтингових компаній, проектів міжнародної технічної допомоги, ЗМІ.

Долучайтеся!!! Буде цікаво та корисно!)

Проект реалізується Національною асоціацією сільськогосподарських дорадчих служб України (НАСДСУ) за підтримки Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО).

Посилання для реєстрації:

https://forms.gle/nLytA2kKkbXpNV7F7

Посилання для підключення буде надіслано зареєстрованим учасникам.

Програма

09:45-10:00 Підключення до ZOOM-платформи

10.00–10.10 Вітальне слово.

  • Іван Паньків, Президент Національної асоціації сільськогосподарських, дорадчих служб України (НАСДСУ).
  • Ірина Барзо, керівник проекту «Кращі агро практики для ММСП», модератор заходу.

10.10 - 11.40 Презентація кращих агропрактик у виробництві кондитерської та крафтової продукції. Запитання-відповіді.

  • Наталія Коваль, власниця ФГ «Юпітер» з Харківщини - 45 хвилин
  • Ольга Бекєтова, власниця господарства “Zelenna” з Одещини – 45 хвилин

11.40 – 12.00 Підсумки.

Якщо Ви використовуєте у своєму виробництві новітні технології, ноу-хау, розробки, та бажаєте поділитися своїми знаннями з іншими фермерами, або бажаєте перейняти успішний досвід від інших фермерів, заповніть, будь-ласка, онлайн анкету за посиланням:

https://forms.gle/xZM1Jyndkhjw4k3h7

Більше інформації про цей захід, анонси та інші події, які відбуваються в рамках проекту «Кращі агропрактики для ММСП» BestAgro, можна знайти на інтернет-ресурсах проекту.

FACEBOOK: https://www.facebook.com/bestagroua

YOUTUBE:   КАНАЛ BestAgro

TELEGRAM: https://t.me/bestagro_ua

INSTAGRAM: https://www.instagram.com/bestagroua/?utm_medium=copy_link

WEB:              https://dorada.org.ua

 

З повагою,

Команда

проекту «Кращі АГРО практики для ММСП» BestAgro

Ірина Барзо, керівник проекту, +380672301199

Олена Протченко, координатор проекту, +380677603089

Діяльність стала можливою завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО), яка виконується компанією Chemonics International. Докладніше про Програму USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО): https://www.facebook.com/usaid.agro/.

Всеукраїнська громадська організація «Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України» (НАСДСУ), - об'єднання сільськогосподарських дорадників та дорадчих служб, діяльність яких регулюється законом «Про сільськогосподарську дорадчу діяльність». НАСДСУ та її члени - регіональні дорадчі служби: активно збирають, просувають та пропагують використання сучасних технологій управління та виробництва на рівні ММСП, застосовуючи реалістичні та оптимізовані під конкретні групи методи впливу з метою досягнення максимально позитивного ефекту; впроваджують низку Проектів, пов’язаних із застосуванням сучасних підходів до агровиробництва на рівні ММСП та активно просувають і пропагують такі методи як у мережі Інтернет, так і завдяки демо-показам. Докладніше про НАСДСУ: https://www.dorada.org.ua.

News

25.06.22

ЯК ЖИВУТЬ І ПРАЦЮЮТЬ МОЛОЧАРІ В УМОВАХ ВІЙНИ

Пост-реліз вебінару «Молочарство в умовах війни: живі історії». Запис відео трансляції вебінару. Матеріали доповідачів для завантаження.

Read more

21.06.22

24 червня вебінар “Сімейне фермерство – основа економіки громад”

Метою вебінару є стимулювання розвитку сільськогосподарського підприємництва у громадах. Очікувана аудиторія - голови громад, старости, керівники структурних підрозділів з місцевого економічного розвитку, землевпорядники, представники органів виконавчої влади, представники місцевого бізнесу, місцеві фермери.

Read more

18.06.22

ЗМІ ТА ПРЕДСТАВНИКИ МОЛОЧНОГО СЕКТОРУ ОБГОВОРИЛИ ПРОБЛЕМИ ТА ТЕНДЕНЦІЇ МОЛОЧАРСТВА В УМОВАХ ВІЙНИ

Підсумки першого вебінару з серії нформаційно-комунікаційних вебінарів «Молочарство в умовах війни». Матеріали доповідачів для завантаження.

Read more
View all news