УКРАЇНСЬКО-ЛАТВІЙСЬКИЙ ФОРУМ ДЕМОНСТРАЦІЙНИХ ФЕРМ

Дата проведення Форуму: 2 грудня 2021 року.
Початок: 10:00

Цей Форум організовує Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України (www.dorada.org.ua) у партнерстві з Латвійським центром сільських консультацій та освіти (http://llkc.lv/) в рамках проекту Українська мережа демонстраційних ферм" (https://demofarmua.tilda.ws/home).

Форум проходитиме онлайн на платформі ZOOM.


Зареєстровані учасники отримають посилання на підключення до Форму.

Форма для реєстрації

Діяльність стала можливою завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО), яка виконується компанією Chemonics International. Докладніше про Програму USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО):


USAID https://www.facebook.com/usaid.agro/

 

 

News

25.06.22

ЯК ЖИВУТЬ І ПРАЦЮЮТЬ МОЛОЧАРІ В УМОВАХ ВІЙНИ

Пост-реліз вебінару «Молочарство в умовах війни: живі історії». Запис відео трансляції вебінару. Матеріали доповідачів для завантаження.

Read more

21.06.22

24 червня вебінар “Сімейне фермерство – основа економіки громад”

Метою вебінару є стимулювання розвитку сільськогосподарського підприємництва у громадах. Очікувана аудиторія - голови громад, старости, керівники структурних підрозділів з місцевого економічного розвитку, землевпорядники, представники органів виконавчої влади, представники місцевого бізнесу, місцеві фермери.

Read more

18.06.22

ЗМІ ТА ПРЕДСТАВНИКИ МОЛОЧНОГО СЕКТОРУ ОБГОВОРИЛИ ПРОБЛЕМИ ТА ТЕНДЕНЦІЇ МОЛОЧАРСТВА В УМОВАХ ВІЙНИ

Підсумки першого вебінару з серії нформаційно-комунікаційних вебінарів «Молочарство в умовах війни». Матеріали доповідачів для завантаження.

Read more
View all news