ЦФК оголошує про початок реалізації проєкту «Розвиток сімейних ферм через надання дорадчих послуг для малих виробників молока»

 

ТОВ «Центр фермерських компетенцій» (ЦФК) оголошує про початок впровадження проєкту «Розвиток сімейних ферм через надання дорадчих послуг для малих виробників молока», який буде реалізовуватися за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми @qftp.org, що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія).

В рамках даного проєкту заплановано проведення навчальних заходів в онлайн форматі для мікро- та малих виробників молока з метою не тільки покращення технологічних знань учасників, а й популяризації створення сімейних ферм та використання дорадчих послуг на шляху реєстрації господарства.

«Довгий час, працюючи з дрібними виробниками молока, ми зрозуміли, що однією з ключових проблем цього сегменту ринку є не тільки недостатній рівень технологічних знань, а й нерозуміння того, навіщо взагалі треба його підвищувати, та створювати сімейні ферми, - розповідає Світлана Жаглова, керівниця ЦФК. – Тому завдяки підтримці швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», ми прагнемо донести цю цінність до дрібних виробників. В рамках проєкту в нас заплановано цикл освітніх заходів, що будуть охоплювати не тільки питання безпечності та якості виробництва, а й питання механізму створення сімейної ферми, маркетингові складові, тощо».

Зазначимо, що проєкт реалізується у партнерстві з ТОВ «Софтфер» та Національною асоціацією сільськогосподарських дорадчих служб України (НАСДСУ).

Даний проєкт впроваджується за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія), www.qftp.org.

News

18.04.23

ІНВЕСТИЦІЙНА АКТИВНІСТЬ ГРОМАД

Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України та Всеукраїнська Асоціація ОТГ запрошють взяти участь у вебінарі на тему: «Інвестиційна активність громад» 26 квітня 2023 року, 14:00 – 16:00, необхідна реєстрація

Read more

25.03.23

МІСЦЕВИЙ РОЗВИТОК ОРІЄНТОВАНИЙ НА ГРОМАДУ: ОСВІТА, НАУКА ТА ВЕТЕРАНИ

Відбувся онлайн семінар для фахівців закладів аграрної науки та освіти, «Місцевий розвиток орієнтований на громаду: освіта, наука та ветерани», що був організований та проведений ВГО НАСДСУ та ДУ «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти», завдяки Програмі реінтеграції ветеранів, яку реалізує IREX за підтримки Державного департаменту США

Read more

28.02.23

ВІД ВОЇНА ДО ФЕРМЕРА: ШКОЛА СІМЕЙНОГО ФЕРМЕРСТВА ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ

До кінця війни кількість ветеранів та членів їхніх сімей, якими опікується Міністерство у справах ветеранів України, може збільшитися з 1,2 мільйонів до 4–5 мільйонів осіб.

Read more
View all news