ПРЕЗЕНТАЦІЯ КАТАЛОГУ НАДАВАЧІВ ДОРАДЧИХ ТА КОНСУЛЬТАЦІЙНИХ ПОСЛУГ В МОЛОЧНОМУ СЕКТОРІ

 

29 листопада 2022 року відбудеться онлайн вебінар, на якому буде представлено Каталог надавачів дорадчих та консультаційних послуг у молочному секторі.

 

Час: 14:00 -15:00.

 

Місце: Zoom-платформа.

 

Посилання для реєстрації: https://forms.gle/DEEBCwQsUGJ5MY3d9

 

Посилання для підключення буде надіслано усім зареєстрованим учасникам.

 

Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України (НАСДСУ) завершила роботу зі створення Каталогу надавачів дорадчих та консультаційних послуг в молочному секторі, в якому зібрано інформацію про послуги, що можуть бути надані певними суб’єктами господарської діяльності, їх діяльність, досвід роботи, місцезнаходження та контактна інформація.

 

На сайті НАСДСУ можна завантажити цей Каталог у PDF-форматі та ознайомитися з його електронною версією за посиланням: http://www.dorada.org.ua/uk/molochars-ke-doradnictvo

 

Метою проєкту є сприяння покращенню комунікації між надавачами послуг та їх потенційними отримувачами.

 

У вебінарі візьмуть участь мікро-, малі та середні виробники та переробники молока, дорадники та консультанти, представники дорадчих служб та консультаційних компаній, Міністерства аграрної політики та продовольства, галузевих асоціацій, органів місцевого самоврядування, закладів науки та освіти, ЗМІ тощо.

 

П Р О Г Р А М А

 

14:00 -14:10 Вступне слово від організаторів: презентація Каталогу надавачів послуг в молочному секторі.

Роман Корінець, директор НАСДСУ;

Ірина Висоцька, координаторка компонента «Молочний сектор» швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України».

14:10 – 14:20 Поточна ситуація в молочній галузі та перспективи розвитку.

Олена Дадус, заступниця директора Департаменту, начальниця управління тваринництва та племінної справи Департаменту аграрного розвитку Міністерства аграрної політики та продовольства України.

14:20 – 14:30 Молочарське дорадництво в Україні та за кордоном.

Роман Корінець, директор НАСДСУ

14:30 – 14:50 Надавачі послуг в молочному секторі:

Іван Паньків, директор Львівської аграрної дорадчої служби;

Марина Зятева, керівник Консультаційного центру Асоціації виробників молока;

Ібатуллін Ільдус Ібатуллович, директор Інституту продовольчих ресурсів НААН;

Олександр Березюк, керівник Сільськогосподарської дорадчої служби «Агроаргумент», консультант проєкту «Сімейні молочні ферми».

14:50 - 15:00 Підсумки. Завершення роботи.

Роман Корінець, директор НАСДСУ

 

За додатковою інформацією звертатися: координаторка проєкту Олена Протченко:  (+38) 067 760-30-89, doradaukraine@gmail.com

 

Дана діяльність стала можливою завдяки підтримці Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія),  www.qftp.org.

 

Довідка. Всеукраїнська громадська організація «Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України» (НАСДСУ) - об'єднання сільськогосподарських дорадників та дорадчих служб, діяльність яких регулюється законом «Про сільськогосподарську дорадчу діяльність». Докладніше про НАСДСУ: https://www.dorada.org.ua.

Новини

01.12.22

СИНЕРГІЯ ОБ’ЄДНАННЯ ВПЕРШЕ У НОВОМУ ФОРМАТІ: КАТАЛОГ НАДАВАЧІВ ПОСЛУГ У МОЛОЧАРСТВІ

29 листопада 2022 року Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України (НАСДСУ) в рамках реалізації проєкту «Молочарське дорадництво» провела онлайн презентацію Каталогу надавачів дорадчих та консультаційних послуг у молочному секторі.

Читати далі

24.11.22

ПРЕЗЕНТАЦІЯ КАТАЛОГУ НАДАВАЧІВ ДОРАДЧИХ ТА КОНСУЛЬТАЦІЙНИХ ПОСЛУГ В МОЛОЧНОМУ СЕКТОРІ

29 листопада 2022 року відбудеться онлайн вебінар, на якому буде представлено Каталог надавачів дорадчих та консультаційних послуг у молочному секторі. Zoom-платформа,14:00 -15:00.

Читати далі

18.11.22

Створення доданої вартості. Власний бренд. Організація годівлі у зимовий період

ТОВ «Центр фермерських компетенцій» (ЦФК) запрошує на офлайн-тренінги на теми: додана вартість молока та молочних продуктів, створення власного бренду та організація годівлі у зимовий період. 9.12.2022 з 9:30 у офлайн-форматі

Читати далі
Переглянути всі новини