Анонси

21.06.22

24 червня вебінар “Сімейне фермерство – основа економіки громад”

Метою вебінару є стимулювання розвитку сільськогосподарського підприємництва у громадах. Очікувана аудиторія - голови громад, старости, керівники структурних підрозділів з місцевого економічного розвитку, землевпорядники, представники органів виконавчої влади, представники місцевого бізнесу, місцеві фермери.

Читати далі

18.06.22

Вебінар «Молочарство в умовах війни: живі історії», 23.06.2022 р., Zoom- платформа. Анонс, програма.

Цей вебінар – спроба показати діяльність молочарських господарств в умовах війни: як тих, якими прокотилася своїм жорстоким колесом війна, так й тих, що нібито далеко від зони бойових дій.

Читати далі

18.06.22

ОНЛАЙН-СЕМІНАР «ВПЛИВ ГОДІВЛІ НА ЯКІСТЬ МОЛОКА», 19.06.2022 р. о 14:00 -16:00, Zoom-платформа

Проєкт «Сімейні молочні ферми» запрошує малих виробників молока на практичний онлайн-семінар «Вплив годівлі на якість молока», вже третій захід з серії навчальних онлайн-семінарів «Створюємо ефективне молочне фермерське господарство»

Читати далі

14.06.22

Вебінар "Молочарство в умовах війни: проблеми, тенденції, практики", 16.06.2022 р., Zoom-платформа. Анонс, програма.

Лідери асоціацій, дорадчих служб, провідні аналітики поділяться інформацією, думками про проблеми, тенденції, рішення, практики у сфері молочарства як в Україні, так й у світі, а також про вплив російської агресії на галузь

Читати далі

08.06.22

Вебінар «ЯК АГРАРІЮ ЗАЛУЧИТИ РЕСУРСИ ДЕРЖАВНИХ ФОНДІВ ТА МІЖНАРОДНИХ ПРОЕКТІВ» 9.06.2022р. о 13-00

Другий вебінар Проекту Технічної Допомоги на підтримку впровадження операції «Основний кредит для аграрної галузі – Україна» (UAFA TA) із серії «Агробізнес під час війни». Учасники дізнаються про поточні можливості залучення ресурсів державних та міжнародних програм підтримки бізнесу, отримають знання з основ фандрайзингу.

Читати далі

13.02.22

Вінницький НАУ проводить набір на підготовку та підвищення кваліфікації с/г дорадників та експертів-дорадників

Центр інтеграції з виробництвом, підвищення кваліфікації та дорадництва Вінницького НАУ проводить набір на професійну підготовку та підвищення кваліфікації сільськогосподарських дорадників та експертів-дорадників

Читати далі