ЦФК оголошує про початок реалізації проєкту «Розвиток сімейних ферм через надання дорадчих послуг для малих виробників молока»

 

ТОВ «Центр фермерських компетенцій» (ЦФК) оголошує про початок впровадження проєкту «Розвиток сімейних ферм через надання дорадчих послуг для малих виробників молока», який буде реалізовуватися за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми @qftp.org, що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія).

 

В рамках даного проєкту заплановано проведення навчальних заходів в онлайн форматі для мікро- та малих виробників молока з метою не тільки покращення технологічних знань учасників, а й популяризації створення сімейних ферм та використання дорадчих послуг на шляху реєстрації господарства.

 

«Довгий час, працюючи з дрібними виробниками молока, ми зрозуміли, що однією з ключових проблем цього сегменту ринку є не тільки недостатній рівень технологічних знань, а й нерозуміння того, навіщо взагалі треба його підвищувати, та створювати сімейні ферми, - розповідає Світлана Жаглова, керівниця ЦФК. – Тому завдяки підтримці швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», ми прагнемо донести цю цінність до дрібних виробників. В рамках проєкту в нас заплановано цикл освітніх заходів, що будуть охоплювати не тільки питання безпечності та якості виробництва, а й питання механізму створення сімейної ферми, маркетингові складові, тощо».

 

Зазначимо, що проєкт реалізується у партнерстві з ТОВ «Софтфер» та Національною асоціацією сільськогосподарських дорадчих служб України (НАСДСУ).

 

Даний проєкт впроваджується за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія), www.qftp.org.

Новини

28.09.22

Сільсьські підприємці та громади: сила синергії - підсумки вебінару «Сільське підприємництво та громади» від 27 вересня 2022 року.

Пост-реліз вебінару «Сільське підприємництво та громади» від 27 вересня 2022 року. Матеріали для завантаження.

Читати далі

28.09.22

EUFRAS: Європейські практики дорадництва для розвитку сільського господарства - вебінар 29.09.2022 о 13-00

Під час вебінару експерти ознайомлять учасників з досвідом та практиками EUFRAS щодо розвитку сільського господарства, сільської місцевості та обговорять можливості їх застосування в Україні.

Читати далі

21.09.22

ЦФК запрошує на практичний тренінг з молочарства «Якість та безпечність молока: від годівлі до комфорту»

Центр фермерських компетенцій запрошує професіоналів та початківців, які працюють в молочній галузі на практичний онлайн-тренінг «Якість та безпечність молока: від годівлі до комфорту» 5.10.2022 р. на платформі ZOOM

Читати далі
Переглянути всі новини