КАТАЛОГ КРАЩИХ АГРОПРАКТИК ДЛЯ ММСП - ДЛЯ ВАС!

Національною асоціацією сільськогосподарських  дорадчих служб України у рамках Проекту “Кращі АГРО Практики для ММСП”, що реалізується за підтримки Програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО), підготовлено електронний  Каталог кращих агропрактик для ММСП.

 

Хочете дізнатися про оригінальний електромобіль «Аватар» чи гібридний обприскувач «Муха», що використовується на полуничних полях, механічний прополювач, як правильно вирощувати салати чи мікрозелень, столовий виноград, персик та ще багато чого іншого? Хочете дізнатися секрети успіху?  Тоді знайомтеся з кращими агропрактиками, викладеними у нашому Каталозі та їх носіями – фермерами та фермерками.

 

Каталог буде постійно оновлюватися, тому слідкуйте за змінами.

 

 

КАТАЛОГ КРАЩИХ АГРОПРАКТИК ДЛЯ ММСП (завантажити, pdf, 1.99 МБ)

Новини

15.02.22

ЗРОБИТИ ДОСТУПНИМИ ІННОВАЦІЇ ДЛЯ ФЕРМЕРІВ

Пост-реліз та матеріалами вебінару «Системи знань та інновацій для розвитку сільського господарства», який відбувся 9 лютого 2022 року

Читати далі

14.02.22

КАТАЛОГ КРАЩИХ АГРОПРАКТИК ДЛЯ ММСП - ДЛЯ ВАС!

НАСДСУ у рамках Проекту “Кращі АГРО Практики для ММСП”, що реалізується за підтримки Програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО), підготовлено електронний Каталог кращих агропрактик для ММСП.

Читати далі

13.02.22

Вінницький НАУ проводить набір на підготовку та підвищення кваліфікації с/г дорадників та експертів-дорадників

Центр інтеграції з виробництвом, підвищення кваліфікації та дорадництва Вінницького НАУ проводить набір на професійну підготовку та підвищення кваліфікації сільськогосподарських дорадників та експертів-дорадників

Читати далі
Переглянути всі новини