Старт проєкту "ШКОЛА СІМЕЙНОГО ФЕРМЕРСТВА ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ ТА ВЕТЕРАНОК"

22 грудня 2022 року Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України провела інформаційний вебінар, присвячений старту проекту «Школа сімейного фермерства для ветеранів та ветеранок». Цей проєкт здійснюється безпосередньо Всеукраїнською громадською організацією «Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України» став можливим завдяки Програмі реінтеграції ветеранів, яку реалізує IREX за підтримки Державного департаменту США. Вміст є виключною відповідальністю Всеукраїнської громадської організації «Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України» і не обов’язково відображає погляди Державного департаменту США та IREX.

 

 

Метою проекту є збільшення можливостей для працевлаштування ветеранів та ветеранок війни, які відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» мають право на першочергове отримання земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, ведення особистого селянського господарства, садівництва і городництва. Такі ділянки, на наш погляд, могли б стати основою сімейного фермерства, сприяти соціалізації ветеранів, вирішенню їх соціально-економічних проблем. Нажаль, зараз ми спостерігаємо, що більшість виділених ділянок ветеранами продається через недостатність ресурсів, навичок фермерства.

 

У роботі інформаційного вебінару взяли участь:

 

Ігор Безкаравайний, радник Програми IREX,

 

Альона Скорзова, керівниця експертної групи з питань ветеранського розвитку Директорату громадянської ідентичності і ветеранського розвитку Міністерства у справах ветеранів України

 

Наталія Калмикова, Виконавча директорка державної установи “Український ветеранський фонд”

 

Діана Короткевич, головний спеціаліст Відділу з розвитку підприємництва Мінагрополітики України

 

Марія Ярошко, керівниця проєкту Німецько-український агрополітичний діалог

 

Тетяна Нужда, керівниця платформи «Сільський розвиток Всеукраїнської Асоціації об'єднаних територіальних громад,

 

Світлана Євчу, координаторка проєкту «Школа сімейного фермерства для ветеранів та ветеранок»

 

Учасники вебінару обговорили проблеми і нові можливості щодо розвитку сільськогосподарського та сільського ветеранського підприємництва

 

Роман Корінець, керівник проєкту «Школа сімейного фермерства для ветеранів та ветеранок», директор Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України підкреслив «Приємно відзначити, що обидва Міністерства (Міністерства у справах ветеранів України та Мінагрополітики України) підтримали ініціативу та долучились до спільної реалізації проекту»

 

Запис вебінару:

 

Новини

16.01.23

Запрошуємо взяти участь в Опитуванні ветеранів/ветеранок для виявлення зацікавлених у створенні та розбудові сімейних фермерських господарств

Jпитування проводиться з метою подальшого наданням ветеранам і ветеранкам війни, які зацікавлені у створенні та розбудові сімейних фермерських господарств, інформаційно-консультаційного супроводу і навчання основам фермерства і кооперації.

Читати далі

04.01.23

Старт проєкту "ШКОЛА СІМЕЙНОГО ФЕРМЕРСТВА ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ ТА ВЕТЕРАНОК"

Метою проекту є збільшення можливостей для працевлаштування ветеранів та ветеранок війни, які мають право на першочергове отримання земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, ведення особистого селянського господарства, садівництва і городництва.

Читати далі

01.12.22

СИНЕРГІЯ ОБ’ЄДНАННЯ ВПЕРШЕ У НОВОМУ ФОРМАТІ: КАТАЛОГ НАДАВАЧІВ ПОСЛУГ У МОЛОЧАРСТВІ

29 листопада 2022 року Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України (НАСДСУ) в рамках реалізації проєкту «Молочарське дорадництво» провела онлайн презентацію Каталогу надавачів дорадчих та консультаційних послуг у молочному секторі.

Читати далі
Переглянути всі новини