Запрошуємо взяти участь в Опитуванні ветеранів/ветеранок для виявлення зацікавлених у створенні та розбудові сімейних фермерських господарств

Шановні ветерани та ветеранки війни!

 

Запрошуємо взяти участь в Опитуванні ветеранів/ветеранок для виявлення зацікавлених у створенні та розбудові сімейних фермерських господарств.

 

Анкета для заповнення розміщена за посиланням: https://forms.gle/4qu5vuxTa1q1aYUv7.

 

Просимо поширити інформацію про це опитування серед колег, друзів, знайомих - ветеранів і ветеранок війни.

 

Це опитування проводиться з метою подальшого наданням ветеранам і ветеранкам війни, які зацікавлені у створенні та розбудові сімейних фермерських господарств, інформаційно-консультаційного супроводу і навчання основам фермерства і кооперації.

 

За допомогою цього опитування  ми зможемо проаналізувати проблеми ветеранського підприємництва у сільському господарстві і надати отримані висновки організаціям (державним та недержавним), які надають підтримку ветеранам та ветеранкам.

 

Опитування проводиться в рамках проєкту «Школа сімейного фермерства для ветеранів і ветеранок війни».

 

Цей проєкт  здійснюється безпосередньо Всеукраїнською  громадською організацією  «Національна асоціація сільськогосподарських  дорадчих  служб  України» (http://www.dorada.org.ua/) та  став можливим завдяки Програмі реінтеграції ветеранів, яку реалізує IREX за підтримки Державного департаменту США. Вміст є виключною відповідальністю Всеукраїнської громадської організації  «Національна асоціація сільськогосподарських  дорадчих  служб  України» і не обов’язково відображає погляди Державного департаменту США та IREX.

 

Більше інформації про проєкт тут: http://dorada.org.ua/uk/shkola-simejnogo-fermerstva-dlya-veteraniv-ta-veteranok.

 

Інформаційна підтримка: тел. +38093 163 25 81 (Світлана), shkolaveteraniv@gmail.com.

 

Разом до ПЕРЕМОГИ!

З повагою

Роман Корінець,

директор ВГО НАСДСУ,

керівник проєкту

Новини

16.01.23

Запрошуємо взяти участь в Опитуванні ветеранів/ветеранок для виявлення зацікавлених у створенні та розбудові сімейних фермерських господарств

Jпитування проводиться з метою подальшого наданням ветеранам і ветеранкам війни, які зацікавлені у створенні та розбудові сімейних фермерських господарств, інформаційно-консультаційного супроводу і навчання основам фермерства і кооперації.

Читати далі

04.01.23

Старт проєкту "ШКОЛА СІМЕЙНОГО ФЕРМЕРСТВА ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ ТА ВЕТЕРАНОК"

Метою проекту є збільшення можливостей для працевлаштування ветеранів та ветеранок війни, які мають право на першочергове отримання земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, ведення особистого селянського господарства, садівництва і городництва.

Читати далі

01.12.22

СИНЕРГІЯ ОБ’ЄДНАННЯ ВПЕРШЕ У НОВОМУ ФОРМАТІ: КАТАЛОГ НАДАВАЧІВ ПОСЛУГ У МОЛОЧАРСТВІ

29 листопада 2022 року Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України (НАСДСУ) в рамках реалізації проєкту «Молочарське дорадництво» провела онлайн презентацію Каталогу надавачів дорадчих та консультаційних послуг у молочному секторі.

Читати далі
Переглянути всі новини