![](https://dorada.org.ua/image/dorad.png)
Запрошуємо взяти участь в Опитуванні ветеранів/ветеранок для виявлення зацікавлених у створенні та розбудові сімейних фермерських господарств
Шановні ветерани та ветеранки війни!
Запрошуємо взяти участь в Опитуванні ветеранів/ветеранок для виявлення зацікавлених у створенні та розбудові сімейних фермерських господарств.
Анкета для заповнення розміщена за посиланням: https://forms.gle/4qu5vuxTa1q1aYUv7.
Просимо поширити інформацію про це опитування серед колег, друзів, знайомих - ветеранів і ветеранок війни.
Це опитування проводиться з метою подальшого наданням ветеранам і ветеранкам війни, які зацікавлені у створенні та розбудові сімейних фермерських господарств, інформаційно-консультаційного супроводу і навчання основам фермерства і кооперації.
За допомогою цього опитування ми зможемо проаналізувати проблеми ветеранського підприємництва у сільському господарстві і надати отримані висновки організаціям (державним та недержавним), які надають підтримку ветеранам та ветеранкам.
Опитування проводиться в рамках проєкту «Школа сімейного фермерства для ветеранів і ветеранок війни».
Цей проєкт здійснюється безпосередньо Всеукраїнською громадською організацією «Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України» (http://www.dorada.org.ua/) та став можливим завдяки Програмі реінтеграції ветеранів, яку реалізує IREX за підтримки Державного департаменту США. Вміст є виключною відповідальністю Всеукраїнської громадської організації «Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України» і не обов’язково відображає погляди Державного департаменту США та IREX.
Більше інформації про проєкт тут: http://dorada.org.ua/uk/shkola-simejnogo-fermerstva-dlya-veteraniv-ta-veteranok.
Інформаційна підтримка: тел. +38093 163 25 81 (Світлана), shkolaveteraniv@gmail.com.
Разом до ПЕРЕМОГИ!
З повагою
Роман Корінець,
директор ВГО НАСДСУ,
керівник проєкту
16-01-2023
News
17.06.24
Zoom-платформа, 14:00 -15:30, посилання для реєстрації на онлайн семінар.
Read more![](http://dorada.org.ua/storage/posts/May2024/kw7vUKWCD1eiSoyM3zh3.jpg)
30.05.24
28 травня було проведно семінар «Аграрії та сільські громади: як підготуватися до членства в ЄС», метою якого було прискорити євроінтеграційні процеси, допомога українським сільським громадам та аграрному бізнесу краще підготуватися до членства в ЄС.
Read more![](http://dorada.org.ua/storage/posts/May2024/Keco40otoCCUh5GfX0wR.jpg)
10.05.24
Департамент агропромислового розвитку Львівської обласної військової адміністрації від імені організаторів запрошує до участі у семінарі «Аграрії та сільські громади: як підготуватися до членства в ЄС».
Read more