ПОТОЧНІ ПРОЕКТИ

Молочарське дорадництво

 

Цей проєкт реалізується за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія), www.qftp.org

 

 

 

 

 

Кращі АГРО Практики для ММСП

 

Проект КРАЩІ АГРО ПРАКТИКИ ДЛЯ ММСП реалізується за підтримки Програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО) , що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується компанією Кімонікс Інтернешнл Інк.

 

 

 

 

 

 

 

 

Українська мережа демонстраційних ферм «Демо-ферми»

 

 

Проект УКРАЇНСЬКА МЕРЕЖА ДЕМОНСТРАЦІЙНИХ ФЕРМ «ДЕМО-ФЕРМИ» реалізується за підтримки Програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО) , що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується компанією Кімонікс Інтернешнл Інк.

 

 

 

 

 

 

 

Стійкість малих фермерів і сільського бізнесу в Україні

 

 

01 червня 2021 року, Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України (“НАСДСУ”) підписала партнерську угоду з German Sparkassenstiftung for International Cooperation (“DSIK”). НАСДСУ та DSIK налаштовані об'єднати зусилля на користь сільських мікро- та малих підприємців (ММП), зокрема дрібних фермерів, в Україні.

 

 

 

 

Німецько-український агрополітичний діалог (АПД) при НАСДСУ

 

 

Детальна інформація на сайті Проекту: https://apd-ukraine.de