ізнес і територіальні громади

Всеукраїнська Асоціація ОТГ запрошує на вебінар на тему: «Бізнес і територіальні громади» в рамках реалізації Стратегії адвокації 2021-2025 ВАОТГ напрямку «Створені та належно функціонують сільськогосподарські кооперативи, фермерські господарства, індустріальні парки на територіях громад».

Коли? 31 жовтня 2023 року 11.00 – 13.00

Для кого? голови громад, заступники голів, старости, землевпорядники, керівники структурних підрозділів ОМС з питань сільського та економічного розвитку, місцеві фермери та підприємці.

Реєстрація за посиланням

Мета – стимулювання розвитку локального підприємництва у сільських громадах.

Під час вебінару розглянемо питання, а саме:

  • територіальні громади і фермери: як покращити співпрацю.
  • кооперативна дорога громади: від заготівлі молока до молокозаводу.
  • індустріальні парки: чому цього хочуть громади.
  • кластеризація локальної економіки.

Партнери:  Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України та ГО «Асоціація фермерів та приватних землевласників України».

Захід проводиться за підтримки Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) на базі Платформи «Сільський розвиток: земельні відносини» Всеукраїнської Асоціації ОТГ.

News

25.10.23

ізнес і територіальні громади

Всеукраїнська Асоціація ОТГ запрошує 31 жовтня 2023 року о 11.00 – 13.00 на вебінар на тему: «Бізнес і територіальні громади» в рамках реалізації Стратегії адвокації 2021-2025 ВАОТГ напрямку «Створені та належно функціонують сільськогосподарські кооперативи, фермерські господарства, індустріальні парки на територіях громад». Реєстрація обов'язкова.

Read more

05.10.23

ТРАНСФЕР ЗНАНЬ ТА ІННОВАЦІЙ ЧЕРЕЗ ДЕМОНСТРАЦІЇ

Підсумки онлайн-навчання «Навички дорадників щодо ефективної організації трансферу знань та інновацій через демонстрації», яке відбулося 2-4 жовтня 2023 року

Read more

30.09.23

У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ФЕРМЕРАМ НАДАВАТИМУТЬ БЕЗКОШТОВНУ ДОПОМОГУ ДЛЯ РОЗВИТКУ БІЗНЕСУ

28 вересня 2023 року у Вінницькій області відбулася офіційна презентація консультаційного Центру розвитку фермерства “Врожай Перемоги”, який надаватиме якісні безкоштовні послуги, орієнтовані на потреби фермерів.

Read more
View all news