EUFRAS: Європейські практики дорадництва для розвитку сільського господарства - вебінар 29.09.2022 о 13-00

Система сільськогосподарського дорадництва є важливим інструментом спільної аграрної політики ЄС. І кожна країна член ЄС зобов’язана мати таку систему.

2013 року сільськогосподарські та сільські дорадчі служби з 20 європейських країн заснували EUFRAS (European Forum of Rural Advisory Services), членом якої є також Національна асоціація сільськогосдарських дорадчих служб України.

Під час вебінару експерти ознайомлять учасників з досвідом та практиками EUFRAS щодо розвитку сільського господарства, сільської місцевості та обговорять можливості їх застосування в Україні.

Обговорюватимуться також й виклики, які постали перед українськими дорадниками для імплементації положень Угоди про асоціацію між Україною та ЄС у частині наближення українського сільськогосподарського дорадництва до фермерів та можливі рішення щодо їх подолання.

Спікери детальніше зупиняться на можливостях співпраці між українськими та європейськими дорадниками задля розвитку сільського господарства та сільської місцевості, формуванні європейської системи дорадництва в Україні.

⏺ Дата: 29 вересня, 13.00 (Київ)

⏺ Місце zoom: https://bit.ly/3fmgC5D

⏺ Реєстрація: http://t.me/UAFATA_infohub_bot

Спікери:

? Іван Паньків, президент Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України, директор Львівської аграрної дорадчої служби.

? Роман Корінець, к.е.н., директор Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України, експерт проекту UAFATA.

News

25.10.23

ізнес і територіальні громади

Всеукраїнська Асоціація ОТГ запрошує 31 жовтня 2023 року о 11.00 – 13.00 на вебінар на тему: «Бізнес і територіальні громади» в рамках реалізації Стратегії адвокації 2021-2025 ВАОТГ напрямку «Створені та належно функціонують сільськогосподарські кооперативи, фермерські господарства, індустріальні парки на територіях громад». Реєстрація обов'язкова.

Read more

05.10.23

ТРАНСФЕР ЗНАНЬ ТА ІННОВАЦІЙ ЧЕРЕЗ ДЕМОНСТРАЦІЇ

Підсумки онлайн-навчання «Навички дорадників щодо ефективної організації трансферу знань та інновацій через демонстрації», яке відбулося 2-4 жовтня 2023 року

Read more

30.09.23

У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ФЕРМЕРАМ НАДАВАТИМУТЬ БЕЗКОШТОВНУ ДОПОМОГУ ДЛЯ РОЗВИТКУ БІЗНЕСУ

28 вересня 2023 року у Вінницькій області відбулася офіційна презентація консультаційного Центру розвитку фермерства “Врожай Перемоги”, який надаватиме якісні безкоштовні послуги, орієнтовані на потреби фермерів.

Read more
View all news