Розвиток сільськогосподарської кооперації для створення інфраструктури збуту продукції

Всеукраїнська Асоціація ОТГ спільно з Національною асоціацією сільськогосподарських дорадчих служб України запрошує вас прийняти участь у практичному семінарі на тему «Розвиток сільськогосподарської кооперації для створення інфраструктури збуту продукції».

 

На семінарі розглянемо кооперацію у контексті війни, а саме:

 

  • Організаційно-правові аспекти сільськогосподарської кооперації.

 

  • Успішні приклади кооперативів та як це працює.

 

  • Помилки при створенні кооперативів та як їх уникати.

 

  • Кооперативи та громади.

 

  • Ресурси для кооперації.

 

Коли? – 17.08.22 року

 

Час? –  з 14.00 год –16.00 год

 

Для кого? голови громад, заступники голів, старости, землевпорядники, архітектори, структурні підрозділи ОМС з питань економічного розвитку, інвестицій та управління комунальним майном.

 

Мета? Підвищення рівня знань представників ОМС стосовно розвитку сільськогосподарської кооперації для створення інфраструктури збуту продукції в громадах в умовах воєнного стану.

 

Захід проводиться за підтримки Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) та Шведсько-українського проєкту «Підтримка децентралізації в Україні» на базі Платформ «Сільський розвиток: земельні відносини» та «Економіка та інвестиції» Всеукраїнської Асоціації ОТГ.

 

Як долучитися? Реєстрація  https://form.jotform.com/222203016124335

News

19.09.23

НАВИЧКИ ДОРАДНИКІВ ЩОДО ЕФЕКТИВНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ТРАНСФЕРУ ЗНАНЬ ТА ІННОВАЦІЙ ЧЕРЕЗ ДЕМОНСТРАЦІЇ

НАСДСУ та Латвійський центр сільських консультацій та освіти запрошують на онлайн-навчання 2.10.-4.10.2023. Реєстрація обов'язкова та триває до 30 вересня 2023 року.

Read more

18.04.23

ІНВЕСТИЦІЙНА АКТИВНІСТЬ ГРОМАД

Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України та Всеукраїнська Асоціація ОТГ запрошють взяти участь у вебінарі на тему: «Інвестиційна активність громад» 26 квітня 2023 року, 14:00 – 16:00, необхідна реєстрація

Read more
View all news