Кращі АГРО Практики для ММСП
Опис проекту
Проект “Кращі АГРО Практики для ММСП” реалізується за підтримки Програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО) , що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується компанією Кімонікс Інтернешнл Інк.
Метою цієї діяльності є створення онлайнового ресурсного центру «Кращі арго практики «фермер-фермер»», який забезпечить агро ММСП практичними знаннями та показовою базою про сучасні аграрні технології в Україні та світі, які можна впровадити в плодоовочевому секторі, секторі тваринництва, аквакультури, птахівництва (окрім курей), кондитерської та крафтової продукції.
Такий ресурс має стати комунікаційною платформою, у першу чергу, між тими, хто впроваджує сучасні підходи та технології, та їхніми потенційними послідовниками.
Основними учасниками Проекту є виробники сільськогосподарської продукції різних організаційно-правових форм з усієї України, в тому числі з цільових областей проекту АГРО - Дніпропетровської, Запорізької, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Харківської, Херсонської, Черкаської, котрі є утримувачами сучасних кращих агропрактик у зазначених вище секторах (ланцюгах створення доданої вартості)
Якщо Ви використовуєте у своєму виробництві новітні технології, ноу-хау, розробки, та бажаєте поділитися своїми знаннями з іншими фермерами, або бажаєте перейняти успішний досвід від інших фермерів, заповніть, будь-ласка, онлайн анкету за посиланням: https://forms.gle/xZM1Jyndkhjw4k3h7
Більше інформації про цей про проєкт та заходи проєкту «Кращі агропрактики для ММСП» BestAgro, можна знайти на інтернет-ресурсах проекту.
FACEBOOK: https://www.facebook.com/bestagroua
YOUTUBE: КАНАЛ BestAgro
TELEGRAM: https://t.me/bestagro_ua
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/bestagroua/?utm_medium=copy_link
Контакти для довідок:
Електронна пошта центру «Кращі арго практики» best.agropract@gmail.com
Ірина Барзо, керівник проекту, +380672301199
Олена Протченко, координатор проекту, +380677603089
Діяльність стала можливою завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО), яка виконується компанією Chemonics International. Докладніше про Програму USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО): https://www.facebook.com/usaid.agro/.