Мінагрополітики: Внесено кадрові зміни до складу регіональних кваліфікаційних комісій, складу апеляційної комісії та Переліку регіональних координаторів

Мінагрополітики надсилає до відома та для врахування у роботі наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 14 лютого 2023 року № 191 «Про внесення змін до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 22 листопада 2021 року № 374», яким у зв’язку із кадровими змінами внесені зміни до складу регіональних кваліфікаційних комісій, складу апеляційної комісії та Переліку регіональних координаторів. Просимо довести в межах компетенції даний наказ до відома членів кваліфікаційних комісій та апеляційної комісії.

 

Лист (pdf)

 

Перелік регіональних координаторів (фотокопія, pdf)

 

Склад регіональних кваліфікаційних комісій (фотокопія, pdf)

 

Склад апеляціної комісії (фотокопія, pdf)

News

25.10.23

ізнес і територіальні громади

Всеукраїнська Асоціація ОТГ запрошує 31 жовтня 2023 року о 11.00 – 13.00 на вебінар на тему: «Бізнес і територіальні громади» в рамках реалізації Стратегії адвокації 2021-2025 ВАОТГ напрямку «Створені та належно функціонують сільськогосподарські кооперативи, фермерські господарства, індустріальні парки на територіях громад». Реєстрація обов'язкова.

Read more

05.10.23

ТРАНСФЕР ЗНАНЬ ТА ІННОВАЦІЙ ЧЕРЕЗ ДЕМОНСТРАЦІЇ

Підсумки онлайн-навчання «Навички дорадників щодо ефективної організації трансферу знань та інновацій через демонстрації», яке відбулося 2-4 жовтня 2023 року

Read more

30.09.23

У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ФЕРМЕРАМ НАДАВАТИМУТЬ БЕЗКОШТОВНУ ДОПОМОГУ ДЛЯ РОЗВИТКУ БІЗНЕСУ

28 вересня 2023 року у Вінницькій області відбулася офіційна презентація консультаційного Центру розвитку фермерства “Врожай Перемоги”, який надаватиме якісні безкоштовні послуги, орієнтовані на потреби фермерів.

Read more
View all news