НАВИЧКИ ДОРАДНИКІВ ЩОДО ЕФЕКТИВНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ТРАНСФЕРУ ЗНАНЬ ТА ІННОВАЦІЙ ЧЕРЕЗ ДЕМОНСТРАЦІЇ

Національна асоціація сільськогосподарських служб України, Латвійський центр сільських консультацій та освіти запрошують на навчання  «Навички дорадників щодо ефективної організації трансферу знань та інновацій через демонстрації».

 

Дата: 2.10.-4.10.2023.

 

Форма навчання: онлайн на платформі ZOOM

 

Посилання для реєстрації: https://forms.gle/RyVgyQcwWEh6gtM17

 

Реєстрація триває до 30 вересня 2023 року включно.

Усі зареєстровані учасники отримають посилання на підключення до ZOOM-платформи.

 

Програма навчання: http://surl.li/lfseo

 

Цільова аудиторія: сільськогосподарські дорадники; науковці та освітяни; представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування; фермери, учасники Української мережі демонстраційних ферм.

 

Організатори: Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України, Латвійський центр сільських консультацій та освіти.

Інформаційні партнери: Асоціація фермерів та приватних землевласників України; Всеукраїнська асоціація ОТГ.

 

Захід реалізується в рамках проєкту «Promoting the competitiveness of small and medium-sized farmers through the Rural Demonstration Method for Innovation and Knowledge Transfer in Crop and Livestock Production», що підтримується Міністерством закордонних справ Латвійської Республіки в рамках Програми “Support for Development Cooperation Projects in designated recipient countries”.

 

Цей проєкт є продовженням діяльності НАСДСУ зі створення Української мережі демонстраційних ферм (http://demofarmua.tilda.ws/home), що була розпочата за підтримки Програми USAID АГРО та перервана через нову фазу російської агресії проти України.

 

Контакти для додаткової інформації: +380975747327, doradaukraine@gmail.com.

Новини

10.05.24

АГРАРІЇ ТА СІЛЬСЬКІ ГРОМАДИ: ЯК ПІДГОТУВАТИСЯ ДО ЧЛЕНСТВА В ЄС

Департамент агропромислового розвитку Львівської обласної військової адміністрації від імені організаторів запрошує до участі у семінарі «Аграрії та сільські громади: як підготуватися до членства в ЄС».

Читати далі

20.12.23

НАСДСУ ПРИСУДЖЕНО ГРАН-ПРІ КОНКУРСУ ПРОЄКТІВ ОСВІТИ ДОРОСЛИХ

Під Різдво Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України отримала чудовий подарунок (http://surl.li/ojqbk) - Гран-прі VІІ конкурсу найкращих проєктів у сфері освіти дорослих за впровадження проєкту «Школа сімейного фермерства для ветеранів і ветеранок війни».

Читати далі

25.10.23

Бізнес і територіальні громади

Всеукраїнська Асоціація ОТГ запрошує 31 жовтня 2023 року о 11.00 – 13.00 на вебінар на тему: «Бізнес і територіальні громади» в рамках реалізації Стратегії адвокації 2021-2025 ВАОТГ напрямку «Створені та належно функціонують сільськогосподарські кооперативи, фермерські господарства, індустріальні парки на територіях громад». Реєстрація обов'язкова.

Читати далі
Переглянути всі новини