ДОРАДЧІ СЛУЖБИ – КЛЮЧОВИЙ ІНСТРУМЕНТ НОВОЇ САП ЄС 2023-27

2 грудня 2021 року було офіційно ухвалено угоду про реформу Спільної аграрної політики (САП). Нове законодавство, яке має набути чинності у 2023 році, прокладає шлях до більш справедливої, екологічнішої та більш орієнтованої на продуктивність САП.

 

Просування досліджень, обміну знаннями та інновацій буде мати важливе значення для забезпечення розумного та сталого сільськогосподарського сектора.

 

У рамках свого зобов’язання підтримувати дослідження та інновації в сільському господарстві Комісія запропонувала виділити 10 мільярдів євро з програми Horizon Europe на проекти, пов’язані з продовольством, сільським господарством, розвитком сільської місцевості та біоекономікою.

 

Реформована CAП виграє від цього збільшення інвестицій, включаючи сильніші системи сільськогосподарських знань та інновацій (AKIS), щоб стимулювати розвиток інноваційних проектів, розповсюджувати їх результати та заохочувати їх якомога ширше використання.

 

Дорадчі служби для фермерських господарств стануть ключовим інструментом для обміну новими знаннями та ідеями.

 

Більше про САП ЄС 2023-27 читаєте тут: https://agriculture.ec.europa.eu/common-agricultural-policy/cap-overview/new-cap-2023-27_en

News

01.12.22

СИНЕРГІЯ ОБ’ЄДНАННЯ: КАТАЛОГ НАДАВАЧІВ ПОСЛУГ У МОЛОЧАРСТВІ

29 листопада 2022 року Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України (НАСДСУ) в рамках реалізації проєкту «Молочарське дорадництво» провела онлайн презентацію Каталогу надавачів дорадчих та консультаційних послуг у молочному секторі.

Read more

24.11.22

ПРЕЗЕНТАЦІЯ КАТАЛОГУ НАДАВАЧІВ ДОРАДЧИХ ТА КОНСУЛЬТАЦІЙНИХ ПОСЛУГ В МОЛОЧНОМУ СЕКТОРІ

29 листопада 2022 року відбудеться онлайн вебінар, на якому буде представлено Каталог надавачів дорадчих та консультаційних послуг у молочному секторі. Zoom-платформа,14:00 -15:00.

Read more
View all news