ЗРОБИТИ ДОСТУПНИМИ ІННОВАЦІЇ ДЛЯ ФЕРМЕРІВ

 

Cвіт рухають інноватори та інновації. Аграрну економіку також. Усе більше розмов про розумне  «Сільське господарство 5.0». Для того, щоб це сталося, країни, уряди дбають про те, щоб інноваційні продукти впровадили якомога більше фермерів, створюючи, підтримуючи різноманітні системи поширення знань та інформації для виробників сільськогосподарської продукції та й сільського населення, на загал.

 

Сільськогосподарське дорадництво є ключовим елементом таких систем, адже кожен країна – член ЄС зобов’язана мати систему консультування фермерів.

 

Про те, якими є ці системи у світі та в Україні, йшла розмова 9 лютого 2022 року під час вебінару «Системи знань та інновацій для розвитку сільського господарства».

 

Організатори: Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України, Запорізька торгово-промислова палата, Комітет підприємців АПК при ТППУ.

 

Ключовий доповідач - експерт з сільського розвитку Проєкту ЄС «Institutional and Policy Reform for Smallholder Agriculture» д-р Анджей ГАЛАСЕВИЧ поділиться інформацією   про  AKIS – Європейську систему сільськогосподарських знань та інновацій. У його портфоліо - науковця та практика - розробка сільськогосподарських програм та стратегій для уряду Польщі, координація Національної програми розвитку сільських територій Міністерства сільського господарства та розвитку села Польщі, робота у міжнародних організаціях та проектах. Розумні села, система передачі знань у сільському господарстві та сільській місцевості – важлива сфера професійних інтересів д-ра Галасевича.

 

Серед спікерів заходу: Андіс Курсітіс, керівник Відділу неперервної освіти з найуспішніших на пострадянському просторі сільськогосподарських дорадчих служб - Латвійського центру сільських консультацій та освіти; Роман КОРІНЕЦЬ, директор Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України; фермери  та керівники дорадчих служб Запорізької області, науковці, освітяни, представники міжнародних проєктів.

 

Вебінар проходив у рамках 21-ої агропромислової спеціалізованої виставки «АгроТехСервіс – 2022».

Запис вебінару можна переглянути за посиланням:  https://www.facebook.com/korinets.roman/videos/309303917909584.

 

З матеріалами вебінару можна ознайомитися тут (програма, презентації доповідачів):

Заставка початок.pdf

Програма_1.docx

1. Галасевич Анджей.pdf

2. Деркач Ірина.pdf

3. Йовко Руслана.pdf

4. Корінець Роман.pdf

5. Курсітіс Андіс.pdf

6. Осаулюк Олег.pdf

7. Подшивалов Геннадій.pdf

8. Похиленко Наталія.pdf

9. Швиденко Михайло.pdf

 

Новини

15.02.22

ЗРОБИТИ ДОСТУПНИМИ ІННОВАЦІЇ ДЛЯ ФЕРМЕРІВ

Пост-реліз та матеріалами вебінару «Системи знань та інновацій для розвитку сільського господарства», який відбувся 9 лютого 2022 року

Читати далі

14.02.22

КАТАЛОГ КРАЩИХ АГРОПРАКТИК ДЛЯ ММСП - ДЛЯ ВАС!

НАСДСУ у рамках Проекту “Кращі АГРО Практики для ММСП”, що реалізується за підтримки Програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО), підготовлено електронний Каталог кращих агропрактик для ММСП.

Читати далі

13.02.22

Вінницький НАУ проводить набір на підготовку та підвищення кваліфікації с/г дорадників та експертів-дорадників

Центр інтеграції з виробництвом, підвищення кваліфікації та дорадництва Вінницького НАУ проводить набір на професійну підготовку та підвищення кваліфікації сільськогосподарських дорадників та експертів-дорадників

Читати далі
Переглянути всі новини