ПОТОЧНІ ПРОЕКТИ

 

Школа сімейного фермерства для ветеранів та ветеранок

 

Метою проєкту є збільшення можливостей для працевлаштування ветеранів та ветеранок війни, які відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» мають право на першочергове отримання земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, ведення особистого селянського господарства, садівництва і городництва. Такі ділянки, на наш погляд, могли б стати основою сімейного фермерства, сприяти соціалізації ветеранів, вирішенню їх соціально-економічних проблем.

 

 

 

 

Молочарське дорадництво

 

Цей проєкт реалізується за підтримки Швейцарії в рамках швейцарсько-української програми «Розвиток торгівлі з вищою доданою вартістю в органічному та молочному секторах України», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія) у партнерстві із SAFOSO AG (Швейцарія), www.qftp.org

 

 

 

 

 

 

Кращі АГРО Практики для ММСП

 

Проект КРАЩІ АГРО ПРАКТИКИ ДЛЯ ММСП реалізується за підтримки Програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО) , що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується компанією Кімонікс Інтернешнл Інк.

 

 

 

 

 

 

Українська мережа демонстраційних ферм «Демо-ферми»

 

Проект УКРАЇНСЬКА МЕРЕЖА ДЕМОНСТРАЦІЙНИХ ФЕРМ «ДЕМО-ФЕРМИ» реалізується за підтримки Програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО) , що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується компанією Кімонікс Інтернешнл Інк.

 

 

 

 

 

 

 

Стійкість малих фермерів і сільського бізнесу в Україні

 

01 червня 2021 року, Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України (“НАСДСУ”) підписала партнерську угоду з German Sparkassenstiftung for International Cooperation (“DSIK”). НАСДСУ та DSIK налаштовані об'єднати зусилля на користь сільських мікро- та малих підприємців (ММП), зокрема дрібних фермерів, в Україні.

 

 

 

 

Німецько-український агрополітичний діалог (АПД) при НАСДСУ

 

Детальна інформація на сайті Проекту: https://apd-ukraine.de